flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Виготовлення і збут холодної зброї

02 січня 2019, 12:07

     До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт стосовно громадянина Б., який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 263 (носіння, виготовлення, збут іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу) Кримінального кодексу України.

    Досудовим слідством встановлено, що Б. у невстановлений час та день листопада 2017 року, перебуваючи у власному сараї, не маючи передбаченого законом дозволу на виробництво холодної зброї, виготовив шашку, що є довгоклинковою холодною зброєю колюче-рублячої дії, яку в подальшому мав намір продати.

       В подальшому, обвинувачений в мережі «Інтернет»  розмістив оголошення про продаж шашки.

     В грудні 2018 року, Б., продовжуючи злочинні дії, з метою збуту раніше виготовленої холодної зброї, використав легковий автомобіль, поклавши шашку до багажного відділення, прибув до прилеглої території спортивного комплексу, що в м. Шепетівка, чим вчинив її носіння без передбаченого законом дозволу.

      В цей же день, обвинувачений зустрівся з В., після чого передав йому холодну зброю, тим самим незаконно збув її. 

     Нагадуємо, що санкція ч. 2 ст. 263 КК України передбачає призначення покарання у виді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від двох до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

     За повідомленням прес-служби суду