flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

В хід пішли не тільки кулаки…

15 травня 2019, 14:59

     До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт стосовно громадянина Б., який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 125 (умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я) Кримінального кодексу України.

     Досудовим слідством встановлено, що 26.04.2019, Б. вступив у словесний конфлікт з потерпілим П., який виник на грунті особистих неприязних відносин з приводу продажу останнім цифрового фотоапарату неналежної якості.

     Обвинувачений в присутності З. завдав потерпілому один удар кулаком в обличчя. Після цього взяв зі столу фарфорову чашку та наніс нею потерпілому удар в тім’яну ділянку голови.

     Взявши алюмінієву сковорідку, наніс ще один удар в лобну ділянку голови, після чого у конфлікт втрутилась З. та припинила неправомірні дії обвинуваченого.

     В результаті умисних дій П. потерпілому заподіяно тілесні ушкодження легкого ступеня тяжкості, як такі що спричиняють короткочасний розлад здоров’я.   

     Нагадуємо, що санкція ч. 2 ст. 125 КК України передбачає призначення покарання у виді громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

     За повідомленням прес-служби суду